gajowiec.pl - nowości i publikacje * news and articles

Mój świat, moja pasja, moje rozumienie przyczyn i metod leczenia schorzeń, które powodują ból oraz inne dolegliwości.

Wpisy

 • poniedziałek, 23 lutego 2015
  • Egzoszkielet = walk away from no

   Coraz więcej wiem o tym niezwykłym urządzeniu. Zachwyca mnie swoją złożonością, a przede wszystkim gamą możliwości, które oferuje. Najbardziej stymuluje...pacjenta i wyobraźnię. Pozwala zapuszczać się w dotąd nieodwiedzane zakresy ruchu, rzuca wyzwania układom organizmu, które nagle mają wesprzeć układ ruchu. Egzo jest wielki.

    

   https://www.youtube.com/watch?v=FVveJLn6yYk

    

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   mocushle
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 23 lutego 2015 08:59
 • piątek, 06 lutego 2015
  • Warsztaty teatralne

   Nieco z innej beczki dziś, aczkolwiek osobiście tu znów. Małgorzata Szyszka, scenarzystka i reżyser, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, a i ja we własnym imieniu, zapraszamy na:


   Warsztaty teatralne - WYPOŻYCZALNIA SNÓW

    

   czas akcji: 15.o2. br godz 19-22,

   miejsce akcji: Scena Lubelska 30/32, Warszawa III piętro,

    

   fragment tekstu: "Pan Ba miał wypożyczalnię snów. Każdy mógł przyjść do niego i za drobną opłatą wypożyczyć sobie sen. Jeden na raz. Nie więcej. Pytany, dlaczego taki regulamin ustalił dla swojej wypożyczalni, Pan Ba odwracał tylko wzrok w stronę południa i milknął z dziwnym wyrazem twarzy. Niektórzy szeptali, że Pan Ba trzyma coś głęboko w tajemnicy. Inni podejrzewali, że ma coś na sumieniu i wstydzi się o tym wspominać ludziom, którzy odwiedzali jego wypożyczalnię.

   Pan Ba trzymał Sny w pudełeczkach z wyhaftowaną pomarańczową nicią pierwszą literą słowa, od którego zaczynał się sen. Pudełeczka wykonywał sam z drewna pozyskiwanego z jabłoni i wiśni, które rosły za jego szopą. Niektóre były już bardzo sędziwymi drzewami i te właśnie, po cichym pożegnaniu, Pan Ba przeznaczał na materiał na pudełka. Wnętrze każdego pudełeczka wyścielane było pluszem, który Pan Ba dostawał od swojego znajomego, który mieszkał po drugiej stronie rzeki."

    

   Tekst jest mojego autorstwa, serdecznie zapraszam!!!!

    


   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   mocushle
   Czas publikacji:
   piątek, 06 lutego 2015 15:54

Wyszukiwarka

Tagi

Kanał informacyjny